Záverečné vyhodnotenie sezóny 2022

9.10. nedeľa-záverečné vyhodnotenie sezóny 2022.

Marek Mikuš zvíťazil na poslednom dvojhrovom turnaji sezóny, dokázal zmazať 15-bodové manko na dovtedy vedúceho Heňa a prvýkrát vo svojej TTL kariére, zdvihol nad hlavu pohár pre celkového víťaza v kategórii „dvojhra 1.liga“. Do top 3 sa premiérovo prebojoval aj jeho tímový spoluhráč Miro Karhan a úplne zaslúžene si odniesol trofej za druhé miesto. Na svojho parťáka pritom stratil len tri bodíky. Posledné oceňované miesto zobral Henrich Ušák, ktorý len o jediný bod predstihol Mareka Osvalda.  Po prvýkrát v histórii TTL sa dvojhrový rebríček rozdelil zo spoločného OPEN, na prvú a druhú ligu. Túto novú etapu TTL života, odštartoval z prvého miesta Martin Takáč, ktorý len podčiarkol jeho minuloročné ocenenie „výkonnostný pokrok 2021“. Druhé miesto vo dvojhre „2.liga“  obsadil znovuzrodený Peter Ulehla a bronzová priečka pripadla stálici na popredných miestach Jarovi Bojňanskému. Vo veteránskej dvojhre sa o prvú priečku znovu pobili chlapci z Jaslovských Bohuníc. Minulý rok ovládol rebríček Dano Bobák (o 16 bodov), no tentokrát mu to jeho tímový kolega vrátil a Jožo Čápka si pripísal svoje prvé víťazstvo medzi veteránmi vo dvojhre. Pôvodne bol rozdiel 7 bodov, ale až po prepočítaní sa zistilo, že obaja borci nazbierali zhodne po 64 bodov. Víťazstvo si nakoniec ponechal Jožo, ktorý odohral o 3 zápasy v lige menej.  Tretie miesto putuje do Biogalu nestarnúcemu Danovi Šulkovi, ktorý nás stále udivuje svojou kondičnou pripravenosťou. Štvorhrový rebríček OPEN vyhral po siedmykrát v rade Martin Lackovič, ktorý za sebou nechal tímového parťáka Mareka Osvalda a bronz s najmenšou možnou stratou získal Marián Uhlár. Vo veteránskej časťi pripadla prvá priečka Petrovi Jánošíkovi, ktorý dominoval na oboch VET turnajoch, druhé miesto získal veľký tenisový nadšenec Martin Melišík, ktorý svojim neortodoxným štýlom privádza do zúfalstva nejedného protiháča. Bronzová trofej putuje do Modranky, pre stálicu štvorhrového, veteránskeho okruhu a to Ferka Uhroviča. Výsledky tímových súťaží boli známe dlhšie a preto nikto žiadne prekvapenia neočakával. Aj napriek tomu dúfame, že odovzdávanie si všetci zainteresovaní vychutnali. Za tretie miesto VET 50+ si pohár prebral kapitán „MOKA“ Peter Novák, strieborný putoval do rúk Valéra Vrábla z EMPIRE a titul si s prehľadom zabezpečili JAF Holz Modranka. V druhej lige putovala bronzová trofej do rúk Peťa Ulehlu z Parateamu, strieborné Šenkvice reprezentovala Mirka Moni Babničová a za Modranku preberal víťazný pohár Otokar Majba. V prvej lige si tretie miesto postrážili hráči Cavernu, druhá priečka pripadla favorizovanému Geothermu a titul si zaslúžene vychutnávali hráči Primy. Tak ako už je zvykom , tak aj tento rok sa udelovali vecné ceny, pre 5 najlepších hráčov z každej ligy. Vo veteránskej si svoje „taštičky“ odniesli Kudláč (SMO), Kolbík (MOKA), Uhrovič, Malženický a Uhlár (JAF), v druhej lige pripadli ocenenia pre Vomastu juniora (AMIGOS), Závodný (MOD), Ulehla J. (ŠEN), Takáč M. (LTC) a vítazom sa stal Ferko Stankovič zo Šenkvíc. V prvej lige patrili medzi najlepších Karhan, Mikuš (PRI), Osvald (GEO), Takáč (TSN) a Uhlár (PRI). Gratulujeme. Nemohli sme zabudnúť ani na dve lukratívne kategórie a to Cenu FAIR PLAY a výkonnostný pokrok 2022. V tej prvej spomínanej, bol náš dlhoročný favorit na toto ocenenie, ale až v tomto roku sa na neho dostalo. Víťazom ceny fair play sa stal jednohlasne Jaroslav Bojňanský z C-Teamu. V kategórii výkonnostný pokrok uspela Silvia Bodoriková, ktorá sa vo štvorhrových zápasoch nestratila ani proti tým naj deblistom ligy. Ako bonus si vo svojich „26-tich“ rokoch vyskúšala aj dvojhrovú premiéru a nakoniec bola úspešná. Velká gratulácia. Na záver asi len toľko “ veríme, že sa vidíme aj v sezóne 2023″ !

6 názorov na “Záverečné vyhodnotenie sezóny 2022”

1. Aj ja by som velmi rada podakovala panovi Lackovicovi, good job, ze mi umoznil byt sucastou a pricuchnut Trnavskej lige 🙂 Dakujem svojim spoluhracom z timu Borg, bola to sranda 🙂 A taktiez vam vsetkym , ktorych som mala moznost spoznat 🙂 Uzasna banda ludi 🙂 Tartaletky boli topka 🙂 Sisa je chef 😉

2. Perfektná partia ľudí ,, športovcov a v neposlednom rade ludia čo sa venujú , organizujú a dávajú do toho srdce a svoj čas ! Gratulujem a len tak ďalej nech Vám to vydrží !!!! ☘️

3. Taktiež ďakujem Martinovi a celému výboru za vydarený ročník 🙂
    V 2.lige bolo veľa nových klubov a dobrých hráčov, zahrali sme si super zápasy.
    A turnaje boli tiež na výbornej organizačnej úrovni.
    Tak sa vidíme v ďalšom roku 2023 🙂

4. Martin Lackovic

Ďakujeme Martin za podporu 🙂 Touto cestou by som chcel aj ja poďakovať za výpomoc pri organizovaní turnajov. Adrian aj napriek tomu, že ho telo moc nepustilo do akcie, tak ak mohol, vždy prišiel pomôcť. Predseda už vo svojej 90tke toho moc nedal, ale aj snaha sa musi oceniť. No a v neposlednom rade ďakujem našej najmladšej výborníčke Silvii, ktorá zabezpečovala transport a hlavne občerstvenie pre Henricha. Jej druhé meno je Tartaletka. Veľké ďakujem páni a dáma. PS: ďakujem všetkých hráčom, že poslúchali 😀 (teda okrem Štetinu xixi)

5. Díky za celú sezónu, servis stránky, FB, informovanie, organizáciu turnajov. TTL je super!👍😃