10.koloaktuálne kolo27.týždeň
Veľké KostoľanyLTC0-3
ŠkrhaTakáč1:6 0:6
PiačkaZwiržina Ma.1:6 4:6
Mikuš/VachGaraj/Hrubša1:6 1:6
SpartakModranka5.7.utorok
ParateamTeam Borg6.7.streda
ZavarVictoria6.7.streda
C-TeamAmigos7.7.štvrtok
ŠenkvicePionieri10.7.nedeľa
Teoretici  
*2.ligaZV-PSetyBody
1.Modranka 2725-251:925
2.Šenkvice 2317-636:1217
3.Parateam 2317-636:1417
4.L T C 2315-832:1715
5.C-Team 2313-1029:2113
6.Amigos 2713-1428:3213
      
7.Victoria2413-1128:2713
8.Pionieri 2011-924:2011
9.Team Borg229-1320:299
10.Spartak218-1320:308
11.Veľké Kostoľany278-1918:418
12.Teoretici 243-2111:433
13.Zavar 243-2110:443
dohrávky
6.kolo23.týždeň
ParateamC-Team2-0
MikulášBojňanský6:6 prerušené
LTCTeam Borg2-0
ZwiržinaHanák 6.7.streda 
9.kolo26.týždeň 
V. KostoľanyPionieri27.6.pondelok
TeoreticiLTC28.6.utorok
BorgŠenkvice0-2
11.kolonasleduje28.týždeň
PionieriParateam11.7.pondelok
TeoreticiVeľké Kostoľany12.7.utorok
ZavarSpartak13.7.streda
Team BorgVictoria13.7.streda
C-TeamModranka14.7.štvrtok
LTCŠenkvice16.7.sobota
Amigos  
   

********

základná časť

9.kolo26.týždeň
V. KostoľanyPionieri27.6.pondelok
  odložené VK
AmigosSpartak2-1
NaňoPokorný6:4 4:6 (6:10)
Vomasta ml.Laczo6:0 6:1
Krištofik/KulkaPulinger/Greguš6:4 6:7 (10:3)
ModrankaVictoria2-1
PéchyŠulko3:6 6:3 6:7 (3)
Malženický/ZávodnýVépy/Giebel6:0 6:1
KolbíkFarbiak6:0 6:1
TeoreticiLTC28.6.utorok
  odložené
ZavarParateam0-3
 Baroš/RichnákBodoriková/Holický 6:4 4:6 5:7
ŽitníkMacháč3:6 0:6
MitasUlehla2:6 3:6
BorgŠenkvice0-2
Červeňák Stankovič2:6 2:6
Sokolovský/Marecová Ulehla/Bori0:6 2:6
C-Team  
8.kolo25.týždeň
PionieriTeoretici3-0
BabečkaHumel 6:4 6:1
KadlečíkVážan6:0 6:0
Vantruba/Zolvík Horváth/Horváth5:7 7:5 6:3
V. KostoľanyTeam Borg2-1
 RuislHanák 3:6 3:6
 ŠkrhaČerveňák4:6 6:1 6:4
Škrha/RuislKotvas/Marecová7:5 7:6
SpartakC-Team1-2 
Pokorný  Bojňanský 6:4 1:6 2:6
FuknaHuňková  2:6 1:6 
Pulinger/GregušBačík/Melišík 2:6 6:2 7:5
ParateamModranka1-2
MacháčTaliga6:1 7:5
MikulášMihalík6:3 4:6 2:6
Ulehla/KarabaKolbík/Závodný1:6 2:6
VictoriaAmigos1-2
FarbiakKulka6:1 6:1
ŠulkoVomasta st.1:6 6:4 3:6
Vépy/GiebelNaňo/Vomasta ml.2:6 3:6
ŠenkviceZavar3-0
StankovičBaroš6:1 6:1
BoriTobiaš6:2 6:1
Babničová/PeškoW.O.
LTC  
7.kolo24.týždeň
AmigosParateam0-3
Krištofík Macháč6:3 4:6 1:6 
NaňoMikuláš3:6 3:6
Kulka/Vomasta st.Holický/Karaba 3:6 4:6 
ModrankaŠenkvice3-0
MihalíkUlehla J.7:6 5:7 6:2
KolbíkStankovič6:3 3:6 6:2
Závodný/MalženickýUlehla/Peško7:6 6:1
V.KostoľanyZavar3-0
ŠkrhaRichnák6:0 6:1
Ruisl/PiačkaRichnák/Koštial6:1 6:2
RuislBaroš 7:6 4:6 10:2
BorgTeoretici3-0
HanákVážan6:1 6:1
Sedláček/SokolovskýHumel/Kiripolský 6:2 6:3
ČerveňákVahalík6:1 6:3
C-TeamVictoria3-0
BojňanskýFarbiak6:4 6:1
Huňková/MelišíkVépy/Giebel6:3 6:0
BačíkŠulko6:4 7:6
LTCPionieri2-1
Zwiržina/Zwiržina
Vantruba/Zolvik2:6 2:6
TakáčBabečka7:5 7:5
Mrva
Kadlečík6:2 7:5
Spartak  
6.kolo23.týždeň
Veľké KostoľanyModranka0-3
ŠkrhaTaliga0:6 3:6
MosnáMalženický1:6 4:6
Katra/RuislZávodný/Péchy5:7 2:6
TeoreticiZavar2-1
KiripolskýKoštial6:3 1:6 7:6 (4) 
VážanTobiás6:1 3:6 6:7 (5) 
Horváth T./PavlusBaroš/Richnák6:2 7:5
ParateamC-Team2-0
MikulášBojňanský6:6 prerušené
MacháčBačík6:3 6:0
Ulehla/BodorikováSerbák/Melišík6:4 6:0
VictoriaSpartak3-0
Farbiak Pokorný6:4 6:4 
Šujan/VépyGreguš/Pulinger3:6 6:0 7:5
ŠulkoLaczo6:1 2:6 6:4
LTCTeam Borg2-0
Garaj/Zwiržina Mi.Sawicki/Kotvas6:2 6:3
TakáčSedláček6:0 7:5
   
ŠenkviceAmigos3-0
UlehlaVomasta J.6:1 6:3
StankovičKrištofík6:4 6:1
Somorovský/PeškoKulka/Vomasta ml.6:4 6:4
Pionieri  
5.kolo22.týždeň
AmigosVeľké Kostoľany2-1
Vomasta ml.Škrha6:1 6:3
NaňoRuisl5:7 2:6
Vomasta J./KulkaMosná/Mikuš6:1 6:1
ModrankaTeoretici3-0
KolbíkVažan6:0 6:0
TaligaHorváth R.6:0 6:1
Malženický/ZávodnýKiripovský/Vahalík6:1 6:1
SpartakParateam0-3
 PokornýUlehla 1:6 0:6 
 PajerskýKaraba 2:6 2:6 
 Fukna/HrdličkaBodoriková/Holický 6:7 3:6 
Team BorgPionieri1-2
ČerveňákDepeš6:3 6:3
HanákBabečka1:6 3:6
Kojš/SedláčekVantruba/Zolvík6:7 4:6
C-TEAMŠenkvice1-2
Bojňanský Ulehla2:6 1:6
HuňkováStankovič2:6 1:6
Melišík/SerbákDugovič/Babničová6:0 6:4
LTCZavar1-2
Takáč Baroš6:0 6:2
Zwiržina Ma.Tobiás6:3 3:6 2:6
Hrubša/GarajBaroš/Richnák2:6 3:6
Victoria  
4.kolo21.týždeň
PionieriZavar3-0
BabečkaKoštial  6:0 6:3 
Depeš Richnák 6:0 6:1
Vantruba/ Depeš Tobiáš/Richnák  6:4 6:1
ModrankaLTC3-0
 TaligaTakáč 6:2 0:6 7:6 
 KolbíkMrva 6:0 6:0 
 Závodný/MalženickýHrubša/Zwiržina 6:0 6:1 
Veľké KostoľanyC-Team0-3
 MosnáSerbák 0:6 3:6 
 ŠkrhaBojňanský 1:6 2:6 
Piačka/VachMelišík/Hunková0:6 4:6
TeoreticiAmigos1-2
HumelVomasta ml.0:6 1:6
VažanKrištofík0:6 1:6
Vahalik/KiripolskýŇaňo/Kulka6:4 6:4
VictoriaParateam2-1
ŠulkoMacháč6:3 6:7 7:5
FarbiakMikuláš6:3 6:4
Vépy/GiebelUlehla/Holický1:6 3:6
ŠenkviceSpartak3-0
StankovičPokorný6:1 6:0
PeškoFukna6:3 6:2
Babničova/UlehlaPajerský/Hrdlička6:2 6:2
Team Borg  
3.kolo20.týždeň
AmigosLTC1-2
Vomasta ml.Takáč4:6 5:7
ŇaňoZwiržina6:1 6:2
Vomasta/KulkaMrva/Garaj6:7 4:6
ModrankaPionieri3-0
Závodný/MalženickýVantruba/Babečka6:2 6:2
JuranW.O.
TaligaW.O.
SpartakVeľké Kostoľany2-1
FuknaMikuš1:6 6:2 6:4
LaczoŠkrha4:6 6:4 5:7
Hrdlička/PajerskýRuisl/Piačka7:6 6:3
ZavarTeam Borg0-3
BarošČerveňák6:7 6:0 2:6
RichnákHanák 5:7  1:6
Richnák/TobiašKotvas/Sawicki1:6 1:6
C-TeamTeoretici3-0
HunkováHumel6:4 7:6
BojňanskýVahalík6:1 6:1
Melišík/SerbákPavlus/Horváth R.4:6 6:3 7:5
ŠenkviceVictoria2-1
StankovičŠujan6:0 6:1
SomorovskýFarbiak6:0 6:1
 Babničová/DugovičŠulko/Giebel0:6 2:6
Parateam  
2.kolo19.týždeň
PionieriAmigos1-2
BabečkaVomasta ml.0:6 6:7
DepešVomasta st.3:6 6:3 4:6
Vantruba/SitárKulka/Krištofík6:2 6:3
TeoreticiSpartak0-3
HumelPokorný0:6 7:5 2:6
KiripovskýFukna2:6 3:6
Važan/Horváth R.Valachovičová/Hrdlička1:6 1:6
Team BorgModranka0-3
HanákMihalík0:6 3:6
ČerveňákKolbík0:6 1:6
Kojš/SedláčekPéchy/Závodný1:6 2:6
LTCC-Team3-0
TlučkoBačík 6:0 6:0
TakáčBojňanský 3:6 6:2 6:0
Mrva/GarajSerbák/Diener M.6:3 6:3
VictoriaVeľké Kostoľany2-1
FarbiakŠkrha6:3 6:2
VépyKatra2:6 6:4 7:5
Giebel/VittekRuisl/Piačka2:6 7:5 1:6
ŠenkviceParateam2-1
StankovičMikuláš6:3 6:3
SomorovskýMacháč6:1 6:3
Peško/DugovičKaraba/Holický1:6 2:6
Zavar  
1.kolo18.týždeň
PionieriC-Team2-1
BabečkaBojňanský5:7 7:6 (4) 6:4 
DepešSerbák2:6 7:5 6:7 (4)
Zolvík/VantrubaMelišík/Diener6:1 7:5
AmigosTeam Borg2-1
Vomasta st.Sedláček3:6 4:6
Vomasta ml.Sawicki K.6:1 7:6
Kulka/ŇaňoKojš/Kotvas5:7 6:1 10:5
ModrankaZavar3-0
TaligaRichnák6:0 6:0
KolbíkKoštial6:0 6:0
Juran/MalženickýRichnák/Tobias 6:1 6:1
SpartakLTC1-2
LaczoTlučko2:6 1:6
PokornýTakáč2:6 0:6
Valachovičová/HrdličkaMrva/Hrubša6:1 6:2
ParateamVeľké Kostoľany3-0
MikulášPiačka6:1 6:1
KarabaŠkrha6:3 6:0
Ulehla/BodorikováVach/Pristach6:1 4:1 skreč.
VictoriaTeoretici3-0
FarbiakHumel4:6 6:3 6:1
ŠulkoVažan6:2 6:1
Šujan/VépyHorváth/Kiripolský6:2 6:1
Šenkvice  
Prestupy 
 odišliprišli
ParateamZwiržina (LTC),Fukna (Spa), Ulehla J. (Šen)Bodoriková, Macháč (Rel)
LTCNovanský (-)Tlučko (N), Zwiržina (Par), Hrubša (N), Zwiržina Mať. (N)
C-TeamKulka,Vomasta (Ami)Bačík (Rel), Diener M (N), Hunková (N)
ModrankaUhlár (Prima), GogaHrabalík (N), Kolbík (N),Majba (N)
BorgBacharová (-), Šúrik (-)Kotvas (Rel), Sawicki K.(N)
PionieriSitár (N), Banič (N)
ZavarKoštial, Tobias (N)

Základná časť 2022

1.kolo18.týždeň2.kolo19.týždeň
Šenkvice  Zavar
ParateamVeľké KostoľanyTeam BorgModranka
VictoriaTeoreticiPionieriAmigos
SpartakLTCLTCC-Team
PionieriC-TeamTeoreticiSpartak
AmigosTeam BorgVictoriaVeľké Kostoľany
ModrankaZavarŠenkviceParateam
3.kolo20.týždeň4.kolo21.týždeň
Parateam  Team Borg
ŠenkviceVictoriaPionieriZavar
SpartakVeľké KostoľanyLTCModranka
C-TeamTeoreticiTeoreticiAmigos
AmigosLTCVeľké KostoľanyC-Team
ModrankaPionieriŠenkviceSpartak
ZavarTeam BorgVictoriaParateam
5.kolo22.týždeň6.kolo23.týždeň
Victoria  Pionieri
SpartakParateamLTCTeam Borg
C-TeamŠenkviceTeoreticiZavar
AmigosVeľké KostoľanyVeľké KostoľanyModranka
ModrankaTeoreticiŠenkviceAmigos
LTCZavarParateamC-Team
Team BorgPionieriVictoriaSpartak
7.kolo24.týždeň8.kolo25.týždeň
Spartak  LTC
C-TeamVictoriaPionieriTeoretici
AmigosParateamVeľké KostoľanyTeam Borg
ModrankaŠenkviceŠenkviceZavar
Veľké KostoľanyZavarParateamModranka
Team BorgTeoreticiVictoriaAmigos
LTCPionieriSpartakC-Team
9.kolo26.týždeň10.kolo27.týždeň
C-Team  Teoretici
AmigosSpartakVeľké KostoľanyLTC
ModrankaVictoriaŠenkvicePionieri
ZavarParateamParateamTeam Borg
Team BorgŠenkviceZavarVictoria
Veľké KostoľanyPionieriSpartakModranka
TeoreticiLTCC-TeamAmigos
11.kolo28.týždeň12.kolo29.týždeň
Amigos  Veľké Kostoľany
C-TeamModrankaŠenkviceTeoretici
ZavarSpartakParateamLTC
Team BorgVictoriaVictoriaPionieri
PionieriParateamSpartakTeam Borg
LTCŠenkviceZavarC-Team
TeoreticiVeľké KostoľanyAmigosModranka
13.kolo30.týždeň  
Modranka   
ZavarAmigos  
Team BorgC-Team  
PionieriSpartak  
VictoriaLTC  
TeoreticiParateam  
Veľké KostoľanyŠenkvice  
    
Nadstavba 132.týždeňNadstavba 233.týždeň
1664
2553
3412
7 11 
8131210
912139
101178
Nadstavba 334.týždeňNadstavba 435.týždeň
2665
3114
4523
8 12 
971311
1013710
111289
Nadstavba 536.týždeňNadstavba 637.týždeň
3613 
42712
51811
9 910
108  
117  
1213  
    
Nadstavba 738.týždeňBaráž39.týždeň
10   
119  
128  
137  
TRNAVSKÁ TENISOVÁ LIGA