4.Kolbík P34
5.Novák P31

ZVZK –foto

Skončila sezóna TTL 2021

Utorok 28.9.2021 sa záverečným valným zhromaždením kapitánov, oficiálne uzavrela sezóna Trnavskej Tenisovej Ligy pre rok 2021. ZVZK sa prvý krát konalo v Septembrovom termíne, pod holým nebom a priamo na  tenisovom dvorci areálu lokomotívy. Prítomným ďakujeme za účasť a oceneným srdečne gratulujeme. V tímovej súťaži obhájili titul, prvoligový GEOTHERM a „veteránsky“ JAF Holz Modranka. Návrat do prvej ligy si suverénnym spôsobom vybojovala PRIMA a v baráži si svoje miesto v najvyššej súťaži obhájil Cavern . V 1.lige si premiérové striebro vybojoval tím TSN Lokotka a v tej druhej ho napodobnil posilnený Parateam. Bronzové priečky pripadli na Vitamín resp. C-Team. Vo veteranskej lige si druhú pozíciu postrážil EMPIRE a na treťom mieste skončila MOKA z Modranky. V súťaži jednotlivcov sa na prvých priečkach oproti minulému roku nič nezmenilo a všetci aktéri si obhájili svoje pozície. Vo dvojhre OPEN obhájil prvenstvo Zdeno Takáč aj napriek strhujúcemu finišu dvojice Štetina-Osvald (2. a 3. priečka). VET 50+ vo dvojhre taktiež obhájil Dano Bobák pred svojím tímovým kolegom Jožom Čápkom (bronz putuje do Smoleníc Marošovi Fornerovi). Štvorhrový rebríček OPEN vyhral už 6. krát po sebe Martin Lackovič, keď so ziskom 122 bodov prekonal svoj doterajší rekord. Druhé miesto si vybojoval navrátilec Ivan Bihári a posledné ocenené miesto uchmatla legenda Peter Ulehla. Vo veteránskej časťi obhájil víťazstvo štvorhrový špecialista Peťo Puškár, pred dvojicou Robo Zwiržina a Ferko Uhrovič. Cenu Fair Play si tento krát zaslúžil Ján Hajdúch z Cavernu a výkonnostný pokrok putuje do rúk Martina Takáča z LTC. Martin sa vyšplhal na 7.miesto rebríčka a svoje zlepšenie potvrdil výhrou na turnaji GP Open 2.liga.