1.liga

Finále 2021 

(2.zápas)

TSN Lokotka vs Geotherm  2-1

 

Takáč vs Hains  2:6 6:3 skreč 

Villár vs Osvald  2:6 2:6

Krajčovič/Bihári vs Lackovič/Štetina  3:6 2:1 skreč

Finále
1.zápas36.týždeň
GeothermTSN2-1
ŠtetinaBihári6:1 6:0
OsvaldTakáč7:5 6:2
Hains/LiptákVillár/Krajčovič4:6 2:6
o 3.miesto
VitamínModranka19.9.nedeľa
   
   
   
o 5.miesto
Hrnčiarovce +Smolenice??
   
   
   
   

 

GEOTHERM obhájil titul 

 

 

Tabuľka základná časť

*1.ligaZV-PSetyBody
      
1.Geotherm 4231-1167:2331
2.TSN 4229-1362:2929
3.Vitamín 4224-1851:4124
4.Modranka 
4223-1947:3823
5.Hrnčiarovce +  4221-2147:4521
6.Smolenice  4220-2241:4720
7.Cavern 4214-2828:6214
8.Jaslovské B.  427-3519:737

Základná časť

14.kolo34.týždeň
Hrnčiarovce +Geotherm2-1 *
ŠčevíkŠtetina2:6 2:6
UšákHains6:3 6:0
Sedlák/ŠmičkoLackovič/Osvald6:3 6:4
ModrankaVitamín2-1 *
 PéchyVrábel 1:6 3:6
 TaligaW.O.
Závodný/MalženickýW.O.
SmoleniceJaslovské B.3-0 *
HrotkaHrabovský6:4 6:3
KudláčW.O.
Sloboda/BartekW.O.
CavernTSN Lokotka2-1
 MalovecTakáč W.O.
HajdúchKučera W.O.
Fandl/BílyVillár/Bihári6:4 6:3
13.kolo33.týždeň
TSN LokotkaModranka3-0 *
TakáčTaliga6:3 6:2
BiháriKolbík6:2 6:2
Villár/Kučera Závodný/Malženický6:2 6:2
Jaslovské B.Hrnčiarovce +1-2
DrobnýUšák0:6 3:6
 VyskočDelinčák 6:3 6:2
 –Sedlák/Šmičko W.O. 
GeothermCavern2-1 *
 HainsHajdúch 6:0 6:2 
LackovičMalovecW.O.
Štetina/OsvaldBíly/Fandl6:7 1:6
VitamínSmolenice2-1 
VépyHrotka6:7 0:6
Jánošík/SawickiSloboda/Bartek6:2 6:1
 VrábelNoška 6:2 6:2
12.kolo32.týždeň
Hrnčiarovce +Vitamín2-1
UšákVépy6:0 6:0
HvizdSawickiW.O.
 Sedlák/ŠmičkoJánošík/Vrábel1:6 5:7
SmoleniceTSN Lokotka0-3 *
NoškaBihári3:6 0:6
HrotkaTakáč4:6 2:6
 Sloboda/BartekVillár/KučeraW.O.
GeothermJaslovské B.3-0 *
HainsW.O.
OsvaldW.O.
Lackovič/ŠtetinaBokor/Schmidt6:2 6:1
CavernModranka0-3
 HajdúchUhlár 2:6 0:6 
 Malovec Taliga W.O.
Fandl/BílyZávodný/PéchyW.O.
11.kolo31.týždeň
ModrankaSmolenice3-0 *
 UhlárW.O.
 TaligaW.O.
 Malženický/ZávodnýW.O.
Jaslovské B.Cavern1-2 *
 DrobnýFandl 5:7 6:4 3:6
Bokor/SchmidtBíly/Hajdúch2:6 2:6
 VyskočMalovecW.O.
TSN LokotkaHrnčiarovce +1-2
 VillárUšák 3:6 4:6 
TakáčHvizd6:2 3:6 skreč.
Bihári/KučeraŠmičko/Delinčák6:4 5:7 2:6
VitamínGeotherm1-2 *
VépyHains3:6 6:7/7/
 SawickiŠtetina3:6 4:6
 Jánošík/VrábelLackovič/Osvald 6:4 5:7 6:3
10.kolo30.týždeň
Hrnčiarovce +Modranka1-2 *
 UšákGoga 6:4 7:5
Sedlák/ŠmičkoMalženický/PéchyW.O.
Kožár Uhlár4:6 4:6
Jaslovské B.Vitamín 0-3
 VyskočVépy 2:6 0:6 
Bokor/DrobnýJánošík/Zwiržina2:6 2:6
 RapantVrábel6:7 4:6
GeothermTSN Lokotka 2-1 *
 Hains Takáč5:7 0:6 
ŠtetinaVillár 6:2 7:5
 OsvaldBihári6:4 6:0
CavernSmolenice 1-2 *
Hajdúch Hrotka1:6 2:6
MalovecNoškaW.O.
Fandl/BílyBartek/Sloboda6:2 6:3
9.kolo29.týždeň
ModrankaGeotherm0-3 *
TaligaŠtetina0:6 2:6
Závodný/PéchyLackovič/Osvald2:6 5:7
JuranHains0:6 0:6
TSN LokotkaJaslovské B.3-0 *
 TakáčDrobný6:2 6:0
 KučeraVyskoč6:2 6:2
Bihári/VillárBokor/Schmidt6:4 6:2
SmoleniceHrnčiarovce +1-2 *
HrotkaUšák6:2 6:0
NoškaŠčevík3:6 6:7
Sloboda/BartekDelinčák/Šmičko5:7 2:6
VitamínCavern2-1 *
 VépyHajdúch 6:0 6:3
 Jánošík/VrábelFandl/Bíly3:6 0:5 skreč
 SawickiMalovec W.O.
8.kolo28.týždeň
Jaslovské B.Modranka0-3 *
 VyskočUhlár  0:6 2:6
 HrabovskýGoga 2:6 2:6 
 Bokor/SchmidtKolbík/Péchy 5:7 1:6 
GeothermSmolenice3-0 *
ŠtetinaHrotka6:0 6:0
 Lackovič/OsvaldSloboda/Bartek6:2 6:2
 HainsNoška 6:2 6:0
CavernHrnčiarovce +1-2 *
 HajdúchDelinčák 3:6 2:6
MalovecUšák1:6 2:6
Fandl/BílyHvizd/Kožár7:6 3:6 6:0
VitamínTSN Lokotka1-2 *
 VépyTakáč  3:6 1:6
VrábelVillár2:6 5:7
 Jánošík/ZwiržinaBihári/Kučera6:1 7:5
7.kolo25.týždeň
TSN LokotkaCavern2-1 *
 KučeraHajdúch 6:1 6:4
 VillárMalovec6:1 6:2 
 Takáč/BiháriFandl/Bíly6:2 6:7 2:6
Jaslovské B.Smolenice1-2 *
 Bokor/SchmidtSloboda/Bartek5:7 6:1 6:4
 Hrabovský Hrotka0:6 6:3 3:6 
 VyskočMikláš 0:6 3:6
GeothermHrnčiarovce +2-1 *
 Lackovič/ŠtetinaSedlák/Šmičko 6:0 7:6
 HainsUšák 4:6 6:7 (11) 
LiptákHvizd6:4 2:6 7:5
VitamínModranka1-2 *
 VépyTaliga 6:0 6:0
Jánošík/VrábelUhlár/Goga7:5 2:6 3:6
 SawickiKolbík6:4 4:6 3:6
6.kolo24.týždeň
Hrnčiarovce +Jaslovské B.2-1 *
 UšákVyskoč6:1 6:1
 DelinčákRapant2:6 2:6
 Hvizd/Kožár Bokor/DrobnýW.O.
ModrankaTSN Lokotka2-1 *
 KolbíkKučera6:2 6:0
TaligaTakáč1:6 2:6
 Uhlár/Goga Villár/BiháriW.O.
SmoleniceVitamín1-2 *
 HrotkaVépy 6:2 3:6 7:5
 Kudláč Sawicki2:6 1:6
 Sloboda/BartekJánošík/Vrábel 0:6 3:6
CavernGeotherm0-3 *
 BílyŠtetina 2:6 3:6
 HajdúchOsvald 0:6 3:6
Fandl/Malovec Lipták/Lackovič4:6 3:6
5.kolo23.týždeň
ModrankaCavern3-0 *
 GogaHajdúch 6:0 6:0
 MalženickýMalovecW.O.
 Uhlár/ZávodnýFandl/BílyW.O. 
TSN LokotkaSmolenice3-0 *
 VillárMikláš 6:4 6:0
KučeraNoška6:4 6:4
Dobáková/TakáčSloboda/Bartek6:2 6:0
Jaslovské B.Geotherm0-3 *
 SchmidtHains 0:6 1:6
HrabovskýOsvald1:6 1:6
Bokor/DrobnýŠtetina/Lackovič3:6 4:6
VitamínHrnčiarovce +2-1 *
 VrábelŠčevík 6:4 6:0
VépyDelinčák6:2 6:3
Zwiržina/JánošíkUšák/Šmičko2:6 0:6
4.kolo22.týždeň
Hrnčiarovce +TSN Lokotka0-3 *
Sedlák/ŠmičkoDobáková/Krajčovič4:6 6:4 3:6
 UšákTakáč2:6 3:6
ŠčevíkVillár1:6 4:6
SmoleniceModranka3-0 *
 Mikláš Taliga6:2 6:1
Sloboda/BartekZávodný/Péchy3:6 6:4 6:3
HrotkaMalženickýW.O.
GeothermVitamín2-1 *
LiptákVépy5:7 7:6 4:6
ŠtetinaSawicki6:1 6:3
Lackovič/OsvaldJánošík/Žiška6:2 7:6
CavernJaslovské B.3-0 *
BílyRapant6:1 6:3
MalovecVyskoč6:2 6:7 6:4
Fandl/HajdúchBokor/Drobný4:6 6:2 6:3
3.kolo21.týždeň
ModrankaHrnčiarovce +2-1 *
 TaligaŠčevík 1:6 1:6 
KolbíkDelinčák6:2 6:2
 Uhlár/GogaUšák/Šmičko 6:3 6:3
TSN LokotkaGeotherm2-1 *
 TakáčŠtetina6:4 6:0
 VillárOsvald6:4 1:6 6:2
Kučera/BiháriLackovič/LiptákW.O.
SmoleniceCavern2-1 *
 MiklášHajdúch6:3 6:2
Sloboda/BartekFandl/Bíly3:6 2:6
HrotkaMalovec6:1 6:1
VitamínJaslovské B.3-0 *
 VrábelBokor 6:3 6:2
VépyVlachovič6:7 1:1 skr. JB
 Jánošík/ZwiržinaBokor/Drobný6:3 6:0
2.kolo20.týždeň
Hrnčiarovce +Smolenice1-2 *
 Delinčák/SedlákSloboda/Bartek6:4 6:3
UšákHrotka4:6 4:6
ŠčevíkMikláš0:6 1:6
Jaslovské B.TSN Lokotka1-2 *
RapantVillár 5:7 0:6
VyskočKučera7:5 4:6 6:4
Bokor/DrobnýDobáková/Takáč1:6 2:6
GeothermModranka3-0 *
HainsTaliga6:1 6:1
Osvald/LiptákZávodný/Malženický6:1 6:1
ŠtetinaPéchy6:1 6:2
CavernVitamín0-3 *
HajdúchVépy4:6 4:6
BílySawicki7:6 1:3 skreč.Cav
Fandl/MalovecJánošík/Zwiržina4:6 3:6
1.kolo19.týždeň
Hrnčiarovce +Cavern2-1 *
UšákHajdúch6:1 6:4
ŠčevíkPoláková7:5 7:5
Hvizd/ŠmičkoFandl/Bíly5:7 6:2 1:6
ModrankaJaslovské B.1-2 *
TaligaHrabovský1:6 3:6
PéchyRapant1:6 5:7
Malženický/ZávodnýBokor/Vyskoč6:2 3:6 6:3
TSN LokotkaVitamín2-1 *
TakáčSawicki6:2 6:4
VillárVépy6:1 6:4
Krajčovič/KučeraVrábel/Jánošík6:1 1:6 2:6
SmoleniceGeotherm2-1 *
 HrotkaHains6:4 7:6
MiklášOsvald6:4 7:5
Sloboda/BartekLackovič/Štetina1:6 0:6

Sezóna 2021

1.kolo19.týždeň 2.kolo20.týždeň
Hrnčiarovce +Cavern CavernVitamín
SmoleniceGeotherm Jaslovské B.TSN Lokotka
ModrankaJaslovské B. GeothermModranka
TSN LokotkaVitamín Hrnčiarovce +Smolenice
     
3.kolo21.týždeň 4.kolo22.týždeň
SmoleniceCavern CavernJaslovské B.
ModrankaHrnčiarovce + GeothermVitamín
TSN LokotkaGeotherm Hrnčiarovce +TSN Lokotka
VitamínJaslovské B. SmoleniceModranka
     
5.kolo23.týždeň 6.kolo24.týždeň
ModrankaCavern CavernGeotherm
TSN LokotkaSmolenice Hrnčiarovce +Jaslovské B.
VitamínHrnčiarovce + SmoleniceVitamín
Jaslovské B.Geotherm ModrankaTSN Lokotka
     
7.kolo25.týždeňP8.kolo28.týždeň
TSN LokotkaCavern CavernHrnčiarovce +
VitamínModranka GeothermSmolenice
Jaslovské B.Smolenice Jaslovské B.Modranka
GeothermHrnčiarovce + VitamínTSN Lokotka
     
9.kolo29.týždeň 10.kolo30.týždeň
VitamínCavern CavernSmolenice
TSN LokotkaJaslovské B. Hrnčiarovce +Modranka
ModrankaGeotherm GeothermTSN Lokotka
SmoleniceHrnčiarovce + Jaslovské B.Vitamín
     
11.kolo31.týždeň 12.kolo32.týždeň
Jaslovské B.Cavern CavernModranka
VitamínGeotherm SmoleniceTSN Lokotka
TSN LokotkaHrnčiarovce + Hrnčiarovce +Vitamín
ModrankaSmolenice GeothermJaslovské B.
     
13.kolo33.týždeň 14.kolo34.týždeň
GeothermCavern CavernTSN Lokotka
Jaslovské B.Hrnčiarovce + ModrankaVitamín
VitamínSmolenice SmoleniceJaslovské B.
TSN LokotkaModranka Hrnčiarovce +Geotherm
     
Finále36.-37. týždeň Baráž o 1.ligu37.týždeň
12 7 z 1.ligy2. z 2.ligy
o umiestnenie    
34   
56   
TRNAVSKÁ TENISOVÁ LIGA