7.koloaktuálne kolo25.týždeň
MOKAEmpire18.6.utorok
Jaslovské B.Jaf Holz18.6.utorok
SmoleniceBiogal23.6.nedeľa
Parateam  
dohrávky
5.kolo23.týždeň
BiogalParateam0-1
   
6.kolo24.týždeň
BiogalJaslovské B.0-2
   
MOKAJAF Holz1-0
   
tabuľka VET 50+
 TímZV-PSetyBody
1.Jaf Holz1311-224:511
2.Parateam1610-621:1610
3.MOKA139-420:99
4.Jaslovské B.149-519:129
5.Empire157-815:167
6.Smolenice153-128:253
7.Biogal120-121:240
8.kolonasleduje28.týždeň
BiogalJaf Holz 
Jaslovské B.Empire 
MOKAParateam 
 Smolenice 
6.kolo24.týždeň
BiogalJaslovské B.0-2 
 ŠulkoČápka 3:6 6:4 8:10  
Vépy/RuislSchmidt/Schmidt6:7 3:6 
MOKAJAF Holz1-0 
Jánošík/KolbíkTaliga/Závodný6:3 2:6 10:7 
ParateamSmolenice3-0 
 MikulášForner 6:3 6:7 10:7
 UlehlaKudláč 6:0 skreč. 
Bodoriková/VomastaKormúth/Sloboda6:1 7:5
Empire   
5.kolo23.týždeň
MOKAJaslovské B.1-2
PéchyBobák3:6 1:6
KolbíkBokor7:5 2:1 skreč Kol.
Jánošík/MacekSchmidt/Čápka6:4 6:1
BiogalParateam0-1
Melišík/KaščákBodoriková/Vomasta6:7 4:6 
SmoleniceEmpire1-2
FornerKrajčovič6:1 7:5
KudláčVrábel3:6 4:6
Sloboda/KormúthVrábel/Puškár3:6 3:6
Jaf Holz  
4.kolo22.týždeň
BiogalMOKA0-3 
Melišík/VépyJánošík/Maček 0:6 1:6 
 Ruisl/GiebelNovák/Zvolenský  1:6 3:6 
 ŠulkoKolbík 2:6 1:6  
Jaf HolzSmolenice3-0 
MalženickýForner6:2 6:0 
TaligaKudláč6:3 6:1 
Škumát/ToszegiSloboda/Kormúth6:4 7:6 
EmpireParateam1-2 
KojšKrištofík2:6  1:6 
KrajčovičVomasta 7:5 4:6 6:10 
Vrábel/PuškárUlehla/Bodoriková 6:1 6:3 
Jaslovské B.   
3.kolo21.týždeň
EmpireBiogal3-0 
KojšVépy6:1 6:1 
Krajčovič/PuškárMelišík/Ruisl6:0 6:4 
Vrábel/KojšŠulko/Melišík6:2 6:3 
ParateamJAF Holz1-2 
VomastaUhlár2:6 0:6
Mikulᚊkumát 4:6 6:0 0:6
Ulehla/BodorikováMalženický/Závodný4:6 6:4 10:5
SmoleniceJaslovské B.1-2 
KudláčBobák0:6 6:7 
FornerSchmidt Ja.6:3 6:0 
Sloboda/KormúthČápka/Schmidt Jo6:3 1:6 4:10 
 MOKA  
2.kolo20.týždeň
SmoleniceMOKA1-2
 KudláčKolbík 4:6 0:6 
Kormúth/SlobodaJánošík/Zvolenský2:6 3:6
FornerPéchy2:6 6:1 10:8
Jaslovské B.Parateam1:2
BobákUlehla6:4 1:6 4:6
BokorVomasta J3:6 4:6
Čápka/ Jan SchmidtHolický/Bodoriková7:6 6:1
Jaf HolzEmpire3-0
TaligaKrajčovič6:3 6:2
ŠkumátKojš6:3 6:0
Závodný/UhlárVrábel/Puškár7:6 6:1
Biogal  
1.kolo19.týždeň
Jaf HolzBiogal3-0
TaligaVépy6:1 6:1
Škumát/UhlárMelišík/Ruisl6:0 6:0
Závodný/MalženickýRuisl/Kaščák6:1 6:0
ParateamMOKA1-2
MikulášPéchy4:6 4:6
KolbíkW.O.
Ulehla/VomastaNovák/Zvolenský6:3 6:3
Jaslovské B.Empire2-1
Schmidt Jo/LehenVrábel/Puškár2:6 1:6
ČápkaKrajčovič7:6 6:4
BobákKojš7:6 6:1
Smolenice  

ZÁKLADNÁ ČASŤ 2024

VET 50+ 2024
1.kolo19.týždeň 2.kolo20.týždeň
Jaf HolzBiogal Biogal 
EmpireJaslovské B. SmoleniceMOKA
ParateamMOKA Jaslovské B.Parateam
Smolenice  Jaf HolzEmpire
3.kolo21.týždeň 4.kolo22.týždeň
EmpireBiogal BiogalMOKA
ParateamJaf Holz Jaslovské B. 
SmoleniceJaslovské B. Jaf HolzSmolenice
 MOKA EmpireParateam
     
5.kolo23.týždeň 6.kolo24.týždeň
BiogalParateam BiogalJaslovské B.
SmoleniceEmpire Jaf HolzMOKA
 Jaf Holz Empire 
MOKAJaslovské B. ParateamSmolenice
     
7.kolo25.týždeň 8.kolo28.týždeň
SmoleniceBiogal BiogalJaf Holz
 Parateam Jaslovské B.Empire
MOKAEmpire MOKAParateam
Jaslovské B.Jaf Holz  Smolenice
     
9.kolo29.týždeň 10.kolo30.týždeň
 Biogal BiogalEmpire
MOKASmolenice Jaf HolzParateam
ParateamJaslovské B. Jaslovské B.Smolenice
EmpireJaf Holz MOKA 
     
11.kolo31.týždeň 12.kolo32.týždeň
Jaslovské B.Biogal ParateamBiogal
MOKAJaf Holz EmpireSmolenice
 Empire Jaf Holz 
SmoleniceParateam Jaslovské B.MOKA
     
13.kolo33.týždeň 14.kolo34.týždeň
MOKABiogal BiogalSmolenice
 Jaslovské B. Parateam 
SmoleniceJaf Holz EmpireMOKA
ParateamEmpire Jaf HolzJaslovské B.
TRNAVSKÁ TENISOVÁ LIGA