8.koloaktuálne kolo28.týždeň 
Modranka5Bananas8.7.pondelok 
 odložené5Bananas 
EsáŠenkvice2-1 
UšákHavalda6:4 6:3 
TakáčNemčovič3:6 4:6 
Lackovič/PorubskýStankovič/Ulehla 6:1 6:3 
GeothermJaslovské B.12.7.piatok 
Vitamín Prima14.7.nedeľa 
7.koloposledné kolo25.týždeň 
ESÁGeotherm1-2 
UšákHvizd6:3 6:2
Takáč ZBielik6:1 5:7 2:6
Lackovič/PorubskýMusil/Mojžiš1:6 3:6 
PrimaModranka1-2 
 KarhanPazúr 6:4 3:6 7:6
MikušUhlár ml3:6 1:6
 Sedlák/Chmelár TUhlár/Škumát 4:6 2:6 
5BananasŠenkvice2-1 
KarabaNemčovič1:6 2:6  
UrbanPeško6:1 6:1
Osvald/TakáčUlehla/Stankovič7:6 6:1
VitamínJaslovské B.2-1 
VépyJunasová6:1 6:4
SawickiBokor6:4 6:1
Hajdúch/VrábelDrobný/Vyskoč J6:7 1:6
tabuľka  1.LIGA
 TímZV-PSetyBody
1.GEOTHERM2014-628:1414
2.ESÁ2414-1033:2114
3.5BANANAS2011-926:2111
4.Šenkvice2311-1225:2311
      
5.Vitamín2110-1125:2410
6.Modranka 2110-1122:2510
7.Prima208-1218:238
8.Jaslovské B.217-1414:317
DOHRÁVKY
2.kolo20.týždeň
5BananasPrima1-1 
Bodoriková/KarabaChmelár T/Brveník3x dážďvýnimka 
6.kolo24.týždeň
ŠenkviceGeotherm1-0 
9.kolonasleduje29.týždeň
GeothermVitamín  
Prima5Bananas 
Jaslovské B.Šenkvice 
ModrankaEsá 
6.kolo24.týždeň
ModrankaJaslovské B.2-1 
Uhlár ml.Bokor6:1 6:0 
TaligaRapant3:6 6:7 
Uhlár st./PéchyDrobný/Vyskoč T6:2 6:3 
ESÁPrima3-0 
UšákMikuš6:3 6:3
TakáčKarhan6:3 6:2 
Lackovič/ŠmičkoSedlák/Chmelár T6:4 7:6
5BananasVitamín 2-1 
KarabaChudá5:4 skreč
UrbanVrábel7:5 6:2 
Bodoriková/Takáč MZwiržina/Hajdúch4:6 2:6
ŠenkviceGeotherm1-1 
NemčovičVillár6:1 6:3 
Somorovský/UlehlaMelicher/Mojžiš1:6 4:6 
5.kolo23.týždeň
Jaslovské B.Esá1-2 
BokorUšák0:6 1:6 
Vyskoč JPorubský0:6 2:6 
Drobný/RapantŠmičko/Ščevík6:4 7:5 
PrimaŠenkvice1-2 
Chmelár T/BrveníkPeško/Dojčan6:7 2:6  
KarhanNemčovič2:6 0:6 
MikušUlehla J6:4 5:7 6:1 
Geotherm5Bananas2-1 
BielikOsvald6:3 0:6 6:4 
GregušTakáč M1:6 0:6 
Musil/MojžišUrban/Karaba6:3 6:2 
VitamínModranka1-2 
SawickiKolbík6:4 6:0 
VrábelUhlár st.0:6 1:6 
Polák/HajdúchZávodný/Taliga6:3 3:6 3:6 
 2hryodložené Vit. 
4.kolo22.týždeň
Esá5Bananas2-1 
PorubskýKaraba4:6 6:2 2:6
Takáč ZOsvald4:6 6:3 6:3
Šmičko/ŠčevíkTakáč M/Bodoriková6:4 6:2 
Jaslovské B.Prima1-2 
BokorKarhan0:6 0:6 
Vyskoč JChmelár T1:6 4:6 
Krajčovič/DrobnýSedlák/Brveník6:7 6:2 6:4 
GeothermModranka2-1 
ŠtetinaPéchy6:2 6:1 
GregušUhlár st.0:6 0:6 
Musil/MojžišZávodný/Škumát6:1 6:1 
ŠenkviceVitamín1-2 
NemčovičChudá6:4 6:1 
DojčanVépy1:6 1:6 
Ulehla/SomorovskýSawicki/Vrábel3:6 1:6 
3.kolo21.týždeň
VitamínESÁ3-0 
VépyPorubský6:7 6:4 6:4
ChudáTakáč6:2 2:6 7:6 (5) 
Sawicki/VrábelŠmičko/Lackovič6:4 6:2
ModrankaŠenkvice2-1 
PazúrUlehla6:2 6:7 1:6 
TaligaDojčan2:6 6:1 7:5 
Závodný/Uhlár st.Peško/Bori6:2 7:5 
5BananasJaslovské B1-2 
KarabaBokor 6:1 6:4 
Takáč MVyskoč J6:2 2:6 5:7 
Osvald/BodorikováDrobný/Vyskoč T6:3 4:6 3:6 
PrimaGeotherm1-2 
Chmelár TMusil0:6 0:6
 MikušDermek 0:6 4:6 
Karhan/SedlákŠtetina/Greguš6:1 6:4
2.kolo20.týždeň
ESÁModranka2-1 
PorubskýTaliga6:3 6:4 
TakáčPazúr6:1 6:3 
Lackovič/UšákUhlár/Uhlár1:6 6:1 4:6 
5BananasPrima1-1 
UrbanMikuš0:6 3:6 
OsvaldKarhan6:1 6:7 7:5 
Karaba/Takáč MSedlák/Brveník  
ŠenkviceJaslovské B.3-0 
 NemčovičVyskoč J 6:1 6:1  
 StankovičRapant  6:4 3:0 skreč 
 Ulehla/SomorovskýBokor/Drobný  6:1 6:3 
VitamínGeotherm0-3 
VépyŠtetina0:6 4:6
ChudáMusil1:6 3:6
Sawicki/PolákBielik/Mojžiš 4:6 2:6
1.kolo19.týždeň
Jaslovské B.Geotherm1-2 
Vyskoč JŠtetina1:6 2:6 
Bokor/KrajčovičMusil/Greguš2:6 2:6 
 DrobnýVillár W.O. 
PrimaVitamín2-1 
KarhanSawicki6:4 6:2 
Brveník/SedlákHajdúch/Polák6:2 6:4 
MikušVépy6:7 4:6
5BananasModranka3-0 
KarabaTaliga6:3 6:1 
UrbanPéchy 6:3 6:0 
Osvald/Takáč MUhlár/Závodný 6:3 6:1
ŠenkviceEsá1-2 
NemčovičTakáč Z7:5 6:1
Ulehla JUšák2:6 2:6
Marková/PeškoPorubský/Ščevík0:6 2:6

Základná časť 2024

1. liga 2024
1.kolo19.týždeň 2.kolo20.týždeň
PrimaVitamín  Vitamín Geotherm
Jaslovské B.Geotherm 5BananasPrima
5BananasModranka ŠenkviceJaslovské B.
ŠenkviceEsá EsáModranka
     
3.kolo21.týždeň 4.kolo22.týždeň
Vitamín Esá ŠenkviceVitamín 
ModrankaŠenkvice Esá5Bananas
5BananasJaslovské B. GeothermModranka
PrimaGeotherm Jaslovské B.Prima
     
5.kolo23.týždeň 6.kolo24.týždeň
Vitamín Modranka 5BananasVitamín 
Jaslovské B.Esá ŠenkviceGeotherm
PrimaŠenkvice EsáPrima
Geotherm5Bananas ModrankaJaslovské B.
     
7.kolo25.týždeň 8.kolo28.týždeň
Vitamín Jaslovské B. Vitamín Prima
PrimaModranka GeothermJaslovské B.
EsáGeotherm Modranka5Bananas
5BananasŠenkvice EsáŠenkvice
     
9.kolo29.týždeň 10.kolo30.týždeň
GeothermVitamín  Vitamín Šenkvice
Prima5Bananas 5BananasEsá
Jaslovské B.Šenkvice ModrankaGeotherm
ModrankaEsá PrimaJaslovské B.
     
11.kolo31.týždeň 12.kolo32.týždeň
EsáVitamín  Vitamín 5Bananas
ŠenkviceModranka GeothermŠenkvice
Jaslovské B.5Bananas PrimaEsá
GeothermPrima Jaslovské B.Modranka
     
13.kolo33.týždeň 14.kolo34.týždeň
ModrankaVitamín  Jaslovské B.Vitamín 
EsáJaslovské B. ModrankaPrima
ŠenkvicePrima GeothermEsá
5BananasGeotherm Šenkvice5Bananas
     
Finále a o 3.miesto36 a 37.týždeň   
12   
21   
34   
56   
PRESTUPY / PRÍCHODY / ODCHODY
1.LIGAPRIŠLIODIŠLI
EsáStehlík, Chudá
GeothermMusil, Košovan, Mojžiš, Melicher, Dermek, Wachter, Šimon, 
VitamínChudáBíly
PrimaChmelár M., T., O., SedlákUhlár M, st., ml., Goga, 
ModrankaUhlár M, st., ml.Bella, Malženický
ŠenkviceMarkováDugovič
   
TRNAVSKÁ TENISOVÁ LIGA