posledná aktualizácia:  10.9.2021 / 21:43

MTaO 4hra OPEN / GP OPEN VET 50+

Do veteránskeho turnaja sa prihlásili Giebel/Vépy

veteránska časť sa hrá na jeden normálny set

rozhodne finále 

rozpis zapasov 

8:30 (Empire)

kurt č. 13 – Hajdúch / Žiška vs Karaba / Gabriel

kurt č. 14 –  Ušák / Ščevík vs  Sedláček / Červeňák

kurt č. 15 – Ulehla / Ulehla vs Vomasta / Vomasta jr.

kurt č. 16 – Zwiržina / Puškár vs Vrábel / Hlavna

nasleduje

kurt č. 16 – Závodný / Kojš vs Uhrovič / Kolbík

kurt č. .. – Lackovič / Osvald vs Sokolovský / Serbák

kurt č. .. – Krajčovič / Jánošík vs Zwiržina / Bodoriková

kurt č. .. – Takáč / Bihári vs Diener / Kulka

MTaO OPEN 4HRA  / GP VET 50+ 4HRA

11.9.sobota (Empire)
OPENVET 50+
SKUPINA A1. Závodný/Kojš
Lackovič / Osvald2. Zwiržina / Puškár
Hajdúch / Žiška3. Uhrovič / Kolbík
Péchy / Taliga4. Vrábel / Hlavna
Karaba / Gabriel5.Giebel / Vépy
Sokolovský / Serbák 
SKUPINA B 
Ušák / Delinčák 
Krajčovič / Jánošík 
Krajčovič jr. / Škudla 
 Sedláček / Červeňák 
 Zwiržina / Bodoriková 
 SKUPINA C 
Takáč / Bihári 
Ulehla / Ulehla 
Diener / Kulka 
Vomasta / Vomasta jr. 

1.liga

Finále 2021 

(1.zápas)

Geotherm vs TSN Lokotka 1:0

Štetina vs Bihári ( 6:1 6:0 )

Osvald vs Takáč ( 7:5 6:2 )

Hains/Lipták vs Villár/Krajčovič  ( 4:6 2:6 )

2.liga

súboj o baráž

PARATEAM

získal miestenku v baráži

(vs Cavern)

Parateam vs Zavar  3-0

Karaba vs Baroš  6:4 6:2

Mikuláš vs Mitas  7:5 6:2

Ulehla/Valent vs Žitník/Richnák 6:2 2:6 6:2

18.týždeň

 

2.liga

Victoria zabrala a prvý krát opustila poslednú priečku

 Farbiak v dramatickom trojseťáku udolal Macháča

C-Team suverénne v Zavare

LTC si udržalo teoretickú šancu na baráž

******

UPOZORŇUJEME

 všetky dohrávky musia byť odohrané do 

NEDEĽE 12.9.2021

*****

1.liga

o 3.miesto

Vitamín vs Modranka

(12.9.nedeľa)

****

GP OPEN dvojhra

15.9.2021 streda (Lokotka)

1. Takáč Z.6. Ulehla J.
2. Štetina M.7. Ščevík P.
3. Ušák H.8. Bihári I.
4. Vépy M.9. Babečka M.
5. Sawicki R.10.Osvald M
  

 

Termínová listina turnajov 2021

—————————-


nasleduje:

11.9.2021 sobota – MTaO OPEN / GP VET 50+ – štvorhra

15.9.2021 streda – GP OPEN dvojhra

—————–

29.5.2021 sobota – Pohár RV TTL – štvorhra OPEN

(Lackovič/Štetina)

*

12.6.2021 Sobota – MTaO Open / GP VET 50+  – dvojhra 

(Takáč Z., Ulehla J., Bobák)

*

26.6.2021 sobota – MTaO VET 50+ / GP OPEN – štvorhra

(Zwiržina R./Puškár* Takáč Z./Bihári)

*

21.8.2021 – CHALLENGE TTL 

(Osvald M.*Vépy P. – Ušák/Delinčák)

*

28.8.2021 sobota – MTaO VET 50+ / GP OPEN – dvojhra

(Čápka, Takáč M., ????)

*

 

 

Ligový pohár

/po prvej časťi/

1.liga 2.liga
1. J.Hrotka351. M.Karhan24
2. P.Villár342. M.Babečka22
3. Z.Takáč323. M.Takáč16
4. M.Štetina294. L.Brveník16
5. M.Lackovič255. P.Ulehla14
6. Z.Goga246. S.Kojš14
7. B.Mikláš247. M.Mrva13
8. P.Bíly218. S.Holický12
 VET 50+ 
 1.P.Puškár23 
2. M.Uhlár22 
3. V.Vrábel19 
4. P.Kolbík19 
5. M.Tibenský14 
6. V.Závodný14 
7. P.Novák14 
8. M.Malženický13 
TRNAVSKÁ TENISOVÁ LIGA